КАТЕГОРІЇ

Yousteel Гриф Crossfit bar 15 кг

Yousteel Гриф Crossfit bar 15 кг
: 12061 Виробник: Yousteel
Модель: YS163
Наявність: На складе
$315.07
text_qty Купити

Нова лінійка грифів Cross training XF – це тренувальні грифи, оптимізовані для функціонального тренінгу та кросфіту, зроблені з упором на масове комерційне використання у спортивних залах.

 

Гриф - це обладнання призначене для тренувань та змагань. Простіше кажучи, гриф – це металева палиця, яка призначена для бамперів, так само використовується для тяги. Особливих нюансів у цьому атрибуті не спостерігається, але на практиці все інакше. Гриф для Кроссфіт відрізняється від звичайного грифа тим, що насічки грифа розташовані для якісного та стабільного хвату. Крім того, як можете бачити насічка в центрі відсутня. Гриф Yousteel рекомендується використовувати як важкоатлетам, так і любителям зайнятися фітнесом.

Рукоятка грифа покрита оксидуванням для захисту від корозії. Це покриття не витирається як інші типи. При цьому не забувайте, що снаряд потребує регулярного очищення від магнезії. Магнезія з потім може пропалити покриття і зіпсувати ваш гриф.

На поверхні рукавів ми нанесли дрібну насічку. Поверхня вкрита хромом.

 

Купити гриф для кросфіт TM Yousteel ви можете безпосередньо на сайті yousteel.com.ua, просто оформивши замовлення в режимі on-line або звернувшись до наших менеджерів за контактним номером (098)-993-1-992.

 

Гриф для функционального тренинга XF-15

Вес
Вага 15 кг
Внешний вид
Покрытие цинк
Диаметр
Диаметр хвата 25 мм
Размер
Длина 2010 мм