КАТЕГОРІЇ

Sandbag M

Sandbag M
: 5464 Виробник: Yousteel
Модель: YS063
Наявність: На складе
$95.91
text_qty Купити

SANDBAG YOUSTEEL – мішок із ручками для функціональних тренувань, які допоможуть тренувати витривалість. Мішок для піску використовується для тренувань Crossfit та виконання Workout.

 

Використання снаряда з нестабільним центром тяжкості збільшує ефективність вправ, дозволяє опрацьовувати більший обсяг м'язів ніж статичні снаряди. Саме в цьому призначення сендбегів: їх використовують як обтяжувач для силових та функціональних тренувань у будь-якій програмі кроссфіту.

По суті, сендбег представляє собою міцний спортивний мішок (сумку), всередину якого поміщаються філери - спеціальні мішки з піском або іншим наповнювачем. Залежно від ваги та кількості філерів можна регулювати навантаження та інтенсивність тренування.

Для зручної ідентифікації розміру снаряда використовуються колірні позначки на ручках та торцях сумки.

Для максимальної різноманітності вправ кожен Sandbag оснащений 3 парами ручок.

 

 

 

 

Для зручності тренувань ми пропонуємо три види мішків різної вагової категорії. Ви можете купити Sandbag, що підходить під ваш рівень підготовки:

. S з ваговим навантаженням до 20 кг. Підходить для дівчат та новачків.     Використовується також для воркауту та тренувань вдома;
. M витримує до 40 кг. Для спортсменів із середнім рівнем підготовки. Його можна купити   для заміни штанги та гантелей;
. L може вмістити філери, загальна вага яких дорівнює 60 кг. Використовується для   змішаних єдиноборств та кроссфіту.


Мішок пошитий з надміцної армійської тканини Cordura 1000D (щільність волокон тканини: 1.000 ден) з водовідштовхувальним просоченням і надійним поліуретановим покриттям. Вона стійка до стирання та перевершує звичайні тканини за міцністю на розрив.

Придбати Sandbag TM Yousteel ви можете безпосередньо на сайті yousteel.com.ua, просто оформивши замовлення в режимі on-line або звернувшись до наших менеджерів за контактним номером (063)-628-62-40.

УВАГА! У вартість сендбегу не входить пісок. Для наповнення виробу ви можете придбати пісок дрібної фракції в будь-якому доступному магазині.

Размер
Размер M
Ресурс
МАХ нагрузка 30 кг
Теги: Sandbag