КАТЕГОРІЇ

Гиря 16 кг з кольоровою міткою

Гиря 16 кг з кольоровою міткою
: 13610 Виробник: Yousteel
Модель: YS036
Наявність: На складе
$94.59
text_qty Купити

Тренувальні гирі для кросфіту
Тренувальні гирі - спортивне обладнання для виконання різноманітних вправ, метою яких є розвиток м'язової сили.

Асортимент
В асортименті представлені тренувальні кросфіт гирі нестандартної ваги з чавуну. Ми виготовляємо їх за спеціальною технологією із високоміцного металу. В якості основи прийнято форму снарядів ADER, яку наші фахівці адаптували під запити функціонального багатоборства та кросфіту.

Чим наша нестандартна чавунна гиря для кросфіт-тренувань відрізняється від інших?

1. Ми зробили ручки ширшими, щоб атлету було зручніше тримати снаряд двома руками.
2. Устаткування має різний розмір. Це дозволило уникнути виникнення порожнеч та утворення бульбашок повітря, завдяки чому збільшується надійність і зменшується ймовірність розколу при випадковому падінні.
3. На кожен снаряд нанесена кольорова мітка, що розрізняється відповідно до ваги.
4. Покриття з порошкової фарби забезпечує відмінне зчеплення, тому виріб добре сидить в руках.
5. При виготовленні такого обладнання важливо ретельно зачищати шви, чому ми приділяємо велику увагу на виробництві, тому що через погано зачищені шви рукам атлета може бути завдано шкоди.

У каталозі доступний найширший діапазон ваг, доступний зі складу – версії від 4 до 92 кг. Незважаючи на нестандартні ваги, вони зроблені за прийнятими стандартами якості.

 

Придбати гирі для кросфіт TM Yousteel ви можете безпосередньо на сайті, просто оформивши замовлення в режимі on-line або звернувшись до наших менеджерів за контактним номером (098)-993-1-992.

Вес
Вага 16 кг